Telefony Komórkowe GSM 

Znudził Ci się stary telefon? W naszych punktach posiadamy wiele modeli tradycyjnych telefonów komórkowych oraz smartfonów, zarówno nowych, jak i używanych, w niezwykle korzystnych cenach. Umożliwiamy także wymianę telefonu klienta na nowy sprzęt z naszej oferty. Prowadzimy także sprzedaż laptopów, tabletów, konsoli, aparatów fotograficznych oraz wielu innych wyrobów i akcesoriów. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów.

Wykonujemy obrączki ślubne. Tradycyjne, zaawansowane, dwukolorowe z białego złota 

Tanie obrączki Aleksandrów Kuj.

Zbliża się Twój Wielki Dzień? Przyjdź do naszego punktu w Aleksandrowie Kujawskim, a zaoferujemy Ci wykonanie eleganckich i stylowych obrączek w najniższej cenie w okolicy. Wykonujemy obrączki z własnego kruszcu lub ze złota przyniesionego przez klienta. Posiadamy bogaty wybór wzorów z możliwością grawerowania napisów na życzenie.

Jesteśmy producentem obrączek ślubnych. Wykonujemy dowolny wzór na życzenie klienta.

Wykonujemy obrączki:

- tradycyjne;

- zaawansowane;

- koloru żółtego;

- koloru czerwonego;

- koloru białego;

- Wielokolorowe;

- Posiadające grawer zewnętrzny ( wcięcia, paski etc.);

Czytaj więcej: Obrączki ślubne

Usługi Jubilerskie, złotnicze

Usługi jubilerskie, lutowanie złota i srebra

Wraz z końcem sierpnia 2013r. wprowadziliśmy nową usługę w naszym punkcie w Aleksandrowie Kuj. Przy ul. Chopina 15- Lombard.

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i specjalnym szkoleniom rozpoczęliśmy świadczyć usługi jubilerskie.

Zajmujemy się naprawą złota oraz srebra. Lutujemy zerwane łańcuszki, pęknięte kolczyki, pierścionki. Wykonujemy obrączki na zamówienie. Zajmujemy się czyszczeniem, polerką wyrobów.

Czytaj więcej: Jubiler- Złotnik

Skup złota i srebra | Aleksandrów, Lipno, Radziejów, Kruszwica, Ciechocinek
skup złota i srebra w Aleksandrowie Kuj, Lipnie, Radziejowie

Zrób porządki w szkatułce na biżuterię! Przynieś do nas złoto i srebro, którego już nie nosisz lub uszkodzone czy niekompletne wyroby i sprzedaj w najkorzystniejszej cenie w okolicy. Gotówkę wypłacimy „od ręki”.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów skupu złota. Oferujemy najwyższe ceny obowiązujące na rynku. Zajmujemy się skupem wyrobów jubilerskich, złomu złota, monet, sztabek. Gwarantujemy profesjonalne i uczciwe podejście.

Czytaj więcej: Skup Złota - złomu, monet, wyroby, sztabki

Lombard- pożyczki pod zastaw

lombard pożyczki pod zastaw Aleksandrów, Lipno, Radziejó

Zapraszamy do skorzystania z pożyczki w naszych lombardach. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, dogodny termin spłaty. Przy kwotach powyżej 2000zł istnieje możliwość indywidualnego oprocentowania, które każdy będzie mógł spłacić. W zastaw przyjmujemy każdą wartościową rzecz taką jak złoto, srebro, laptopy, telefony, konsole, samochody, antyki i wiele innych. Jeżeli nie jesteś pewien czy odbierzesz dany zastaw, po prostu go nam sprzedaj. Otrzymasz większą kwotę pieniędzy, którą wypłacimy od ręki. Zapraszamy do naszych punktów w Aleksandrowie Kuj, Lipnie, Radziejowie.

Czytaj więcej: Lombard

Naprawa telefonów komórkowych

Naprawa telefonów GSM Aleksandrów Ciechocinek

Zepsuł Ci się telefon? Przynieś go do nas bezpośrednio do siedziby w Aleksandrowie przy ul. Chopina 15 lub do dowolnej filii firmy, a szybko i tanio dokonamy jego naprawy.  Serwisujemy zarówno nowe, jak i stare modele, począwszy od korekty drobnych usterek, poprzez naprawy generalne. Dzięki nam Twój telefon ożyje na nowo i będzie Ci służył jeszcze przez długi czas.

Nasz serwis telefonów komórkowych działa w Aleksandrowie od 2006 roku.

Zebraliśmy ogromne doświadczenie w naprawach telefonów GSM, dzięki czemu oferujemy wysoki poziom usług.

Naprawiamy zarówno najnowsze modele na rynku, jak i dużo starsze. Oferujemy między innymi następujące usługi:

Serwis telefonów komórkowych w Aleksandrowie Kujawskimserwis-telefonow-aleksandrow

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu telefonów komórkowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. W ramach usług serwisowych zdejmujemy simlocki, wgrywamy oprogramowania, spolszczenia. Wymieniamy układy elektroniczne. Naprawiamy niemalże wszystkie dostępne modele na naszym rynku.

Nasz punkt serwisowy znajduje się przy ulicy Chopina 15 w Aleksandrowie Kuj.

Czytaj więcej: Serwis telefonów GSM

DPD tani kurier w Aleksandrowie Kuj., Lipnie, Radziejowie, Kruszwicy. Przesyłki krajowe, nadawanie paczek

Kurier siódemka Aleksandrów Kuj, Lipno, Radziejów

Potrzebujesz wysłać paczkę czy dokumenty? Nic prostszego! Nadaj swoją przesyłkę w punkcie w Aleksandrowie, Lipnie, Radziejowie lub Kruszwicy, a za pośrednictwem firmy kurierskiej „DPD” zostanie ona szybko i sprawnie dostarczona pod wskazany adres w dowolnej miejscowości na terenie kraju. Zapewniamy tanie i rzetelne usługi.

Usługę tą prowadzimy w punktach w Aleksandrowie Kuj. ul. Chopina 15, Lipno ul. Mickiewicza 9, Radziejowie ul. Brzeska 23B, Kruszwicy ul. Niepodległości 2

Czytaj więcej: Przesyłki krajowe DPD

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Czwartek 24 maj 2018