lombard Włocławek Lombard Włocławek

 lombard Włocławek wnętrze lombard Włocławek wnętrze

lombard Włocławek wnętrze

LOMBARD Włocławek PHU PHONE-KOMP

Adres: ul. Warszawska 15

87-800 Włocławek

tel:790 373 887

email-sklep: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Branża:

 • Lombard- pożyczki pod zastaw;
 • Skup złota, srebra- skupujemy każdą ilość i w każdej postaci;
 • Skup antyki- monety, meble, biżuterie, obrazy itd
 • Biżuteria złota nowa- Nowe wyroby w atrakcyjnej cenie;
 • Biżuteria złota używana- złoto z drugiej ręki;
 • Biżuteria srebrna- łańcuszki, bransoletki, zawieszki itd.
 • Usługi złotnicze- lutujemy biżuterię, powiększamy, pomniejszamy;
 • Obrączki ślubne- wyrabiamy na życzenie klienta
 • Telefony komórkowe GSM- skup, sprzedaż, zamiana,;
 • E-papierosypapierosy elektroniczne Volish, Mild, E-mod, Provog;
 • Gry na konsolęwymiana gier do PS3, Xbox, PSP;
 • Przesyłki kurierskie - nadawanie paczek kurierem DPD;
 • Serwis telefonów- zdejmowanie blokady simlock, naprawy etc;
 • Serwis tabletów- wymiana LCD, dotyków, gniazd USB

 

Lombard we Włocławku

W punkcie przy ulicy Warszawskiej 15 we Włocławku prowadzimy lombard - najbardziej konkurencyjny w okolicy. W lombardzie oferujemy najlepsze ceny, atrakcyjne odsetki oraz możliwość ich negocjacji. Pod zastaw przyjmujemy:

 • złoto i srebro
 • telefony komórkowe
 • laptopy i netbooki
 • telewizory LCD, LED
 • konsole PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP, PS Vita
 • gry na powyższe konsole
 • tablety
 • samochody

Dla nowych klientów mega promocja!

Koszt pierwszej umowy to jedyne 1zł!

Pożyczasz 100, oddajesz 101zł, 

Pożyczasz 1000zł, oddajesz 1001zł

Dotyczy umów do 1000zł.

Smartwatch Samsung Gear S 

Microsoft Lumia 535 

Microsoft 532 z gwarancją

Telefon z gwarancją, prawie nie używany, akcesoria w zestawie. Okazyjna cena!

Gry Xbox 360 

 

PIERŚCIONKI ZŁOTE

Kolczyki kółka złote, płaskie

Próba 585, waga 2 g.

 

Regulamin Serwisu Elektroniki oraz Biżuterii firmy PHU PHONE-KOMP

 

1. Punkt Sprzedaży i Serwisu PHU PHONE-KOMP świadczy pogwarancyjne usługi serwisowe. Celem podjęcia się naprawy przez Punkt Serwisowy warunkiem koniecznym jest wypełnienie dowodu przyjęcia sprzętu do serwisu. Wypełnienie formularza zlecenia naprawy jest możliwe tylko po akceptacji niniejszego regulaminu.

2. Kosztorys usługi zostanie uzgodniony na miejscu w momencie przekazania urządzenia do serwisu bądź drogą telefoniczną. W przypadku braku zgody na kosztorys, Klient zobowiązany jest pokryć koszty ekspertyzy technicznej w wysokości 10 zł. Urządzenie zostanie wydane z serwisu tylko po uiszczeniu tej opłaty.

3. Odstąpienie Klienta od naprawy urządzenia, po wypełnieniu formularza zlecenia naprawy i oddaniu aparatu do serwisu może skutkować obciążeniem go przez PS kosztami poniesionymi w wyniku przygotowania do naprawy np. koszty transportu z punktu przyjęcia do serwisu, koszty zamówienia i zwrotu części zamiennych, dotychczasowymi kosztami pracy serwisanta.

4. Standardowy czas naprawy wynosi 7 dni roboczych i liczony jest od dnia akceptacji kosztorysu zlecenia. W przypadku skomplikowanych napraw lub braku części może ulec wydłużeniu do 14 dni roboczych.

5. Nieodebranie sprzętu w ciągu 3 miesięcy od daty zakończenia naprawy zgodnie z art. 180 K.C. w związku z art. 60 K.C., traktowane jest jako chęć wyzbycia się własności, co skutkuje uznaniem sprzętu za porzucony.

6. PS zastrzega sobie prawo odmowy wykonania naprawy, jeżeli zakres naprawy może stanowić potencjalne zagrożenie podczas dalszej eksploatacji urządzenia lub w przypadku gdy znaczne zużycie elementów współpracujących może spowodować uszkodzenie wymienianej części.

7. Punkt Serwisowy nie odpowiada przed Klientem, za inne usterki i wady ukryte występujące w urządzeniu w momencie oddawania aparatu do naprawy. Punkt Serwisowy wykonuje naprawę elementu i usterki wskazanej przez klienta w Zleceniu Naprawy i tylko na wykonaną przez siebie usługę udziela gwarancji (z wyłączeniem punktu 10). Punkt Serwisowy jednoznacznie wyklucza założenie i tezę, że urządzenie z pominięciem usterki zgłoszonej w Zleceniu Naprawy jest w pełni sprawny.

8. Podczas wykonywanego zlecenia istnieje prawdopodobieństwo, że podczas naprawy zostanie stwierdzona dodatkowa usterka, o ewentualnej zmianie kosztów naprawy Punkt Serwisowy jest zobowiązany poinformować telefonicznie Klienta na podany przez niego numer w Zleceniu Naprawy. W przypadku, gdy klient nie wyrazi zgody na dodatkowe koszty, technik Punktu Serwisowego ma prawo odmówić wykonania wcześniejszego zlecenia, jednak nie zwalnia to Klienta z poniesienia kosztów Ekspertyzy w kwocie 10 zł oraz kosztów zawartych w punkcie 3.

9. W żadnych okolicznościach serwis nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych zawartych w pamięci urządzenia. Klient powinien wykonać kopię zapasową przed oddaniem do naprawy.

10. W przypadku zlecenia wykonania naprawy urządzenia uszkodzonego w skutek zalania/zamoczenia/narażenia na inny kontakt z cieczą, przyczyny zaistniałych uszkodzeń wykluczają udzielenie przez Punkt Serwisowy jakiejkolwiek gwarancji na wykonaną naprawę oraz iż przywrócenie pełnej lub częściowej funkcjonalności urządzenia może być z tego powodu niemożliwe, na co Klient wyraża zgodę i bierze na siebie ryzyko związane z wykonaniem takiej naprawy oraz dalszym eksploatowaniem tego urządzenia.

11. Odbiór urządzenia z Punktu Serwisowego może nastąpić jedynie po zwrocie dowodu nadania sprzętu do serwisu. W przypadku zagubienia formularza istnieje po stronie Klienta obowiązek udokumentowania własności.

12. Na wykonaną naprawę oraz wymienione części i podzespoły klient otrzymuje gwarancję. Długość i warunki gwarancji podane są w przekazanej klientowi karcie gwarancyjnej.

13. Ewentualne reklamacje napraw wykonanych przez Punkt Serwisowy będą rozpatrywane indywidualnie. Klientowi przysługuje prawo do bezpłatnej naprawy - a w sytuacji, gdy jest ona niemożliwa , przysługuje mu prawo do zwrotu pieniędzy za wykonaną usługę.

14. PS przysługuje 14 dni roboczych na poinformowanie klienta o zaakceptowaniu i zasadności gwarancji oraz kolejne 14 dni roboczych na usunięcie wady

15. Wszelkie odstępstwa od niniejszego Regulaminu wymagają formy pisemnej (np. na formularzu przyjęcia sprzętu) oraz muszą zostać zaopatrzone w czytelne podpisy obu stron pod rygorem nieważności.

16. Punkt Serwisowy zastrzega sobie prawo naprawy powierzonego mu urządzenia bez akceptacji kosztów przez klienta jeżeli naprawa nie przekroczy 50zł.

17. Niniejszy regulamin dotyczy wszystkich powierzanych rzeczy do Punktu Serwisowego min. Telefonów, laptopów, tabletów, biżuterii itd.

Pobierz Regulamin w wersji PDF

Strona 1 z 3

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Poniedziałek 23 kwiecień 2018